Powiat Ostrowski: Nowy wiceburmistrz

  • 08.01.2019, 12:52
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowy wiceburmistrz
Jan Prokop, wieloletni przewodniczący rady Gminy i Miasta Odolanów, został powołany na stanowisko wiceburmistrza Odolanowa.

Jan Prokop ma 57 lat. Nie był i nie jest związany z żadną partią polityczną. Jest absolwent Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Studiów Podyplomowych Prawno - Samorządowych w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Były nauczycielem w II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Odolanów w latach 2014-2018. Autor wielu publikacji prasowych dotyczących oświaty i spraw samorządowych. Współautor książki pt.: „Zarys dziejów organizacji rolniczych Ziemi Odolanowskiej”, „Znanych postaci Odolanowa”, „Zeszytów poetyckich nr 1 i 2”, tomiku poetyckiego pt.: „Poezji oczy wielkie”. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP, Medalem Edukacji Narodowej.
Dotychczasowa wiceburmistrz  Krystyna Wiertelak, która łączyła do tej pory stanowiska wiceburmistrz i sekretarz, pozostanie sekretarzem.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe