×

Ostrów: SP 4 – Bezpieczne Ferie

  • 09.01.2019, 07:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: SP 4 – Bezpieczne Ferie
Szkoła Podstawowa nr 4 im.Królowej Jadwigi dbając o bezpieczeństwo uczniów klas 0-7 zorganizowała spotkania poruszające tematykę bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

Dzielnicowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim, asp. sztab. Maciej Dobroś w trakcie spotkań przypomniał dzieciom o tym, gdzie i jak bezpiecznie można bawić się na śniegu i lodzie, jak nie zachowywać się w trakcie takich zabaw i jak postępować w trakcie wypadku. Dobre rady, poparte filmami, miały na celu uchronić dzieci przez przykrymi doświadczeniami oraz pozwolić na bezpieczną organizację wolnego czasu, a także poprawić świadomości bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Funkcjonariusz poruszył również tematykę spędzania wolnego czasu w domu, na ulicy i podwórku. W trakcie spotkań każdy uczeń otrzymał kamizelkę odblaskową, którą ufundowała Fundacja Narodowego Dnia Życia. Kamizelki stały się uzupełnieniem wyposażenia uczniów w odblaski, które zostały rozdane przy okazji promowania akcji „Noś odblaski – Świeć przykładem”.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe