Ostrów: Gra terenowa PTTK

  • 04.01.2019, 07:00 (aktualizacja 04.01.2019, 07:18)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Gra terenowa PTTK
Gra terenowa pod nazwą Śladami Republiki Ostrowskiej, Powstania Wielkopolskiego i innych tablic pamięci w Ostrowie Wielkopolskim to propozycja ostrowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego na patriotyczny spacer po Ostrowie.

Na mapie Ostrowa Wielkopolskiego zaznaczono różne miejsca i obiekty będące punktami kontrolnymi (PK). Należy odpowiedzieć na zadane pytania, a odpowiedzi dostarczyć do organizatora. Mapki z grą są dostępne w ostrowskim PTTK.
By łatwiej było dotrzeć do oznaczonych w grze miejsc, ostrowski oddział wydał również przewodnik „Rowerem do miejsc pamięci”. Jest to wkład Towarzystwa w obchody setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski i setnej rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Przewodnik z mapą pomoże odnaleźć miejsca związane z tymi wydarzeniami.
- Mamy nadzieję, że będzie to nie tylko dobra lektura, ale i powód, aby wsiąść na rower i zadbać o swoje zdrowie i umysł – przekonują członkowie ostrowskiego PTTK.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe