×

Powiat Kaliski: Drugie urodziny Warsztatów Twórczej Działalności

  • 03.01.2019, 08:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Drugie urodziny Warsztatów Twórczej Działalności
Warsztaty Twórczej Działalności obchodziły swoje drugie urodziny. Jubileusz odbył się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Zbiersku i połączony był z charytatywnym koncertem: Piosenki dla Lenki.

Ten wyjątkowy koncert był dobrą okazją do złożenia podziękowań wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym współtworzenie Warsztatów. Osobom, które w sposób szczególny wspierały działalność warsztatów zostały wręczone „Warsztaciaki”.
Uczestnicy warsztatów i ich organizatorzy zostali bardzo mile zaskoczeni przez burmistrz Justynę Urbaniak, która wspiera warsztaty od momentu ich powstania. Na ręce organizatorów Warsztatów Twórczej Działalności burmistrz złożyła gratulacje i podziękowania wraz z życzeniami siły, wytrwałości, pasji tworzenia i kreatywności oraz piękny prezent – roll up i pieczątka z logo warsztatów. Szczególne podziękowania  burmistrz skierowała do Żanety Bąkiewicz, Aleksandry Bylicy i Tomasza Kolonko- organizatorów Warsztatów. Gdyby nie ich wspólna działalność, konsekwencja i chęć pracy na rzecz drugiego człowieka nie byłoby jubileuszu, tak jak i samych warsztatów. Ogromne podziękowania zostały także przekazane na ręce  Renaty Szczepaniak – dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rychwale. Burmistrz podziękowała  dyrektor oraz kadrze ośrodka za bezinteresowną pomoc, wsparcie i pracę przy każdym z „warsztatowych” spotkań.
Nie mogła zabraknąć podziękowań także dla osób, z myślą o których warsztaty powstały – dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin. To oni od dwóch lat z przyjemnością przychodzą na kolejne spotkania, współtworzą je, angażują się w ich rozwój, wspólnie z organizatorami dbają o ich jakość i tworzą niepowtarzalną atmosferę. Na potwierdzenie tych słów „warsztatowe” mamy przygotowały słodką niespodziankę – poczęstowały wszystkich własnoręcznie przygotowanym pysznym tortem z logo Warsztatów.

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe