×

Kalisz: Mieszkania socjalne przy Noskowskiej gotowe

  • 02.01.2019, 09:35 (aktualizacja 02.01.2019, 10:12)
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Mieszkania socjalne przy Noskowskiej gotowe
W Kaliszu powstało 45 nowych mieszkań socjalnych. Zostały one przebudowane z dwóch magazynów znajdujących się przy ul. Noskowskiej 7 – 9.

Inwestycję pn. „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania dwóch istniejących budynków magazynowych w celu ich przeznaczenia na mieszkania socjalne wraz z wewnętrznym układem komunikacyjnym i miejscami postojowymi przy ul. Noskowskiej 7 i 9 w Kaliszu” wykonała firma „Zakład Budowlany Stanisław Patyna”.
Łącznie powstało 45 mieszkań socjalnych z oddzielnymi wejściami. Prace objęły także wykonanie instalacji elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych, przyłączy wodno-kanalizacyjnych, wewnętrznych instalacji sanitarnych. Mieszkania zostały wyposażone w węzły sanitarne i kuchenki elektryczne.
Łączny koszt zadania, który obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej, roboty budowlane, nadzory i przyłącza energetyczne, wyniósł 3.035.909 zł brutto. Miasto pozyskało dofinansowanie ze środków Funduszu Dopłat, które zostało przyznane przez Bank Gospodarstwa Krajowego w wysokości 1.218.696 zł.

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe