Powiat Kaliski: Dwóch kolegów wyjechało do Francji. Jeden został zamordowany, drugi zaginął

  • 23.03.2017, 13:35 (aktualizacja 23.03.2017, 13:52)
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Dwóch kolegów wyjechało do Francji. Jeden został zamordowany, drugi zaginął varmatin.com/Dominique Leriche
Śmierć jednego z mieszkańców powiatu kaliskiego we francuskim mieście Le Seyne sur Mer. Znaleziono 22-letniego martwego mężczyznę w wynajmowanym przez niego mieszkaniu. Szymon najprawdopodobniej zginął od ciosów nożem, a Mateusz po powrocie z Polski do pracy nie daje znaku życia.

O śmierci jednego z Polaków poinformował francuski  serwis varmatin.com. Ciało znaleziono w  wynajmowanym przez niego w mieszkaniu.  Spod drzwi jego mieszkania wypływała krew – jak informuje francuski portal. Sekcja zwłok nie została jeszcze wykonana i została przesunięta z przyczyn organizacyjnych. Jest to mieszkaniec wsi Jastrzębniki w powiecie kaliskim. Tego makabrycznego odkrycia dokonali Polscy robotnicy.

Dwóch mężczyzn Mateusz i Szymon wyjechali do Francji "za chlebem". Kilka dni temu Mateusz wrócił z urlopu  z powrotem do Francji  i ślad po nim zaginął. W niedziele był na miejscu, ale już w poniedziałek nie pojawił się w pracy. Rodzina w Polsce  ok. godziny 22:00 zgłosiła zaginięcie na komendzie w Stawiszynie. Ostatni raz logował się na Facebook-u w niedzielę 19 marca 2017 r. w  miejscowości La Seyne sur Mer. Wieść o nim zaginęła.

Teraz szuka go rodzina i przyjaciele za pośrednictwem portalu społecznościowego.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę oraz możliwy kontakt z zaginionym proszone są o kontakt pod numerami telefonów 726 533 590 oraz 663 048 423 lub numerem alarmowym 997.

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe