Kalisz: Kaliski Duszek i znany aktor ruszają w Polskę!

  • 23.03.2017, 11:30 (aktualizacja 23.03.2017, 11:54)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Kaliski Duszek i znany aktor ruszają w Polskę!
Kaliski Duszek Babu, należący do kaliskiej fundacji “Pomaganie jest trendy”, wyrusza w Polskę razem z Mikołajem Krawczykiem i trójką kaliskich dzieci, po to by opowiedzieć o ich historii.

Urodzony w Kaliszu stworek w specjalnym "Babusie" wraz z Mikołajem Krawczykiem, liderem zespołu Rockoholic i znanym aktorem znanym choćby z takich seriali jak "Pierwsza Miłość", "Rancho" czy "Barwy Szczęścia" wyruszy na polskie drogi dzięki wsparciu kaliskich firm Todos czy New Development, które wspomnianego busa dla potrzeb fundacji użyczyły. Babu wraz z aktorem oraz trójką kaliskich dzieci wyruszy w różne rejony polski po to, by opowiedzieć o ich historii, a także zaprezentować tamtejsze potrawy gotowane w sposób zdrowy i dietetyczny. Za produkcję programu telewizyjnego  odpowiedzialna jest kaliska firma produkcyjna "Moose Productions" ale na razie ani fundacja, ani jej partnerzy nie chcą zdradzać w jakiej telewizji ukaże się program, wiemy tylko, że będzie to jedna z czołowych stacji ogólnopolskich.

W ramach zarówno programu jak i spotkać z dziećmi, fundacja promować będzie również swoje zdrowe  i dietetyczne słodycze oraz przekąski sygnowane na opakowaniach wizerunkiem duszka Babu. Jeszcze w tym roku produkty (takie jak ciastka, paluszki, zapachy samochodowe czy produkty kuchennego użytku) trafią bowiem do polskich sieci handlowych, a zyski z nich pozwolą fundacji stworzyć projekt Ministerstwo Dobroczynności, finansujący projekty innych fundacji w oparciu o zgromadzony budżet.

 

 

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe