Tenis stołowy: Gabrysia Lubieniecka najlepsza w Wielkopolsce

  • 15.12.2018, 08:46
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Gabrysia Lubieniecka najlepsza w Wielkopolsce
Reprezentantka Akademii Tenisa Stołowego działającej przy LKS Orzeł Wysocko Wielkie wygrała II Grand Prix Wielkopolski w Tenisie Stołowym w kategorii żaczek.

Zawody odbyły się w Poznaniu. Gabrysia okazała się bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej. Dzięki zwycięstwu zagwarantowała sobie udział w imprezie ogólnopolskiej, która odbędzie się w połowie stycznia w Wałbrzychu.

10-letnia Gabrysia Lubieniecka swoją przygodę z tenisem stołowym rozpoczęła dwa lata temu. Szybko okazało się, że w tej skromnej dziewczynce drzemie ogromny talent. Umiejętności w połączeniu z pasją do tego sportu przynoszą efekty.

Gabrysia w ubiegłym roku zdobyła tytuł mistrza Okręgu Kalisko – Konińskiego w kategorii żaków, w tym roku wygrała dwa Turnieje Grand Prix Młodzików Południowej Wielkopolsce i tym samym pokonała swoje o dwa lata starsze koleżanki.

Dziewczynka jest wychowanką Akademii Tenisa Stołowego, która działa przy LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie, a jej zajęcia sportowe odbywają się w Szkole Podstawowej we Wtórku. Trenuje pod okiem Małgorzaty Dudzińskiej - doświadczonego trenera tenisa stołowego.

Zajęcie w akademii prowadzone są 2 razy w tygodniu: we wtorki i piątki od godziny 17:00.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe