Powiat Ostrowski: Sprzęt multimedialny dla Kołątajewa

  • 14.12.2018, 07:33
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Sprzęt multimedialny dla Kołątajewa
Świetlica wiejska w Kołątajewie wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt multimedialny.

To m.in.: mikser, zestaw głośników bezprzewodowych, odtwarzacze CD/USB/MP3, projektor multimedialny, ekran projekcyjny i statywy do mikrofonu. Zakup sprzętu był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego w ramach konkursu „Odnowa wsi szansą dla aktywnych sołectw”. Kwota dofinansowania wyniosła ponad cztery tysiące złotych, a cała kwota projektu to prawie 8,5 tysiąca złotych.

- Mamy nowoczesne nagłośnienie, które jeszcze bardziej uatrakcyjni świetlicę. Będzie także idealnym rozwiązaniem do prowadzenia zebrań wiejskich, organizowania imprez integracyjnych dla mieszkańców, prowadzenie różnego typu kursów, szkoleń czy imprez kulturalnych - podkreśla sołtys Kołątajewa Halina Mikołajczyk.

Do tej pory taki sprzęt trzeba było wynajmować, a to zawsze wiązało się z kosztami. Teraz to się zmieni.

Zakup sprzętu to kolejny etap wieloletniego projektu modernizacji świetlicy wiejskiej w Kołątajewie. Obiekt został przebudowany i zmodernizowany w latach 2010-2012 w ramach PROW-u. W ubiegłym roku sołectwo realizowało projekt „Ogród zdrowia i radości dla mieszkańców i dla gości”. W ramach VII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” wykonano wiatę rekreacyjną, kupiono siłownię zewnętrzną, nasadzono i zadbano o otoczenie wokół świetlicy.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe