×

Powiat Kaliski: Jubilaci z medalami

  • 11.12.2018, 08:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Jubilaci z medalami
W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zbiersku odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Jubilaci zostali odznaczenia przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a dekoracji medalami dokonała burmistrz Stawiszyna Justyna Urbaniak w obecności rodzin jubilatów oraz zaproszonych gości: starosty powiatu kaliskiego – Krzysztofa Nosala, zastępcy burmistrza Stawiszyna – Grzegorza Kaczmarka, przewodniczącej Rady Miejskiej w Stawiszynie – Barbary Włodarczyk, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Stawiszynie – Ilony Gałązki i dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zbiersku – Joanny Górskiej.

 

50 lat temu młodzi i pełni zapału małżonkowie przyrzekali sobie: „miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską”, które po dziś dzień trwają i są nadal aktualne. Uroczystość uświetniły występy dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Zbiersku „Bajkowa Kraina” oraz grupa Stawiszynianki.

Medale otrzymali: Janowski Stanisław i Irena, Karwacki Czesław i Irena, Kotarski Czesław i Anna, Lorent Jerzy i Maria, Nowicki Stanisław i Teresa, Sadowski Stanisław i Marianna.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe