Powiat Kaliski: Strażacy kopali piłkę

  • 06.12.2018, 15:47
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Strażacy kopali piłkę
W hali im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku odbył się VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Opatówek.

Turniej zorganizowany został przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Opatówku i burmistrza Gminy Opatówek. Spotkanie miało na celu: doskonalenie sprawności fizycznej, popularyzację sportu, a w szczególności halowej piłki nożnej, zdrowego stylu życia, Ochotniczych Straży Pożarnych, integrację Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Opatówek.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonali: Przewodniczący Komisji ds. MDP przy Zarządzie Oddziału Gminnego ZOSP RP w Opatówku - Henryk Łazarek, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Opatówku - Bogdan Marszał oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Opatówek Paweł Bąkowski. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 lat oraz powyżej 16 lat. W kategorii wiekowej do 16 lat zgłoszono 8 drużyn, natomiast w kategorii wiekowej powyżej 16 lat 7 drużyn.

Klasyfikacja końcowa: w kategorii do 16 lat: 1. OSP Szałe, 2. OSP Sierzchów, 3. OSP Porwity; w kategorii powyżej 16 lat: 1. OSP Opatówek, 2. OSP Sierzchów, 3. OSP Rajsko

Wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach otrzymały, dyplomy za udział oraz piłki, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali również puchary. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju i zapraszają do uczestnictwa w przyszłym roku.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe