Ostrów: BM SLAM w SP4

  • 22.03.2017, 17:35 (aktualizacja 22.03.2017, 17:56)
  • Patrycja Pera
Ostrów: BM SLAM w SP4
22 marca SP4 odwiedzili zawodnicy BM SLAM Stali Ostrów Wlkp. Spotkanie było o tyle wyjątkowe, ze w role gości wcielili się zawodnicy pochodzący z USA: Shawn King, Marc Carter i Aaron Johnson.

Uczniowie klas 4-6 mieli za zadanie przepytać zawodników „Stalówki” oraz zebrać odpowiedzi, które potem były odczytane na forum całej grupy. W międzyczasie rozegrano pojedynek: zawodnicy kontra uczniowie według zasad gry "5 sekund" w wersji angielskiej. Zadaniem było podać prawidłowa informacje w przeciągu 5 sekund. Ostatecznie wygrali zawodnicy 8-6. Potem rozdano autografy oraz zrobiono serie zdjęć. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili przy okazji ćwicząc umiejętności zadawania pytań w języku obcym.  Organizatorem wydarzenia był Tomasz Stankiewicz, nauczyciel języka angielskiego w SP4.

Patrycja Pera

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rastafari
rastafari 22.03.2017, 18:45
świetny pomysł ;)

Pozostałe