Sport: Gałęski doceniony

  • 04.12.2018, 11:03
  • Ryszard Binczak
Sport: Gałęski doceniony
W restauracji Eden w Witaszycach odbyło się podsumowanie sezonu sportowego zorganizowane przez Wielkopolski Związek Kolarski w Kaliszu.

Spotkanie było okazją do przypomnienia sobie wszystkich sukcesów kolarzy. Najlepsi zawodnicy oraz szkoleniowcy uhonorowani zostali nagrodami, które wręczali: Lucjusz Wasielewski, prezes Wielkopolskiego Związku Kolarskiego oraz Dawid Korzeniewski, dyrektor biura senatora Łukasza Mikołajczyka.
Złotą odznakę ,,Za zasługi dla sportu'', przyznaną przez Ministra Sportu i Turystyki, otrzymał Henryk Gałęski. Władze sportowe doceniły jego 45-letnie zaangażowanie na rzecz popularyzacji sportu oraz aktywność w działalności sędziowskiej. 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe