Ostrów: Nie żyje Roman Cegielny

  • 03.12.2018, 14:54
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Nie żyje Roman Cegielny
Wczoraj wskutek obrażeń w wypadku drogowym zmarł Roman Cegielny, Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki OZC SA, od lat związany z ostrowską gospodarką komunalną.

Roman Cegielny przez ostatnie 10 lat związany był z Ostrowskim Zakładem Ciepłowniczym. Od 2008 r. pełnił funkcję dyrektora technicznego, okresowo wypełniał również obowiązki prezesa spółki, a w ostatnich latach był przewodniczącym Rady Nadzorczej OZC.

Urodził się w Ostrowie Wielkopolskim 5 lutego 1947 r. W roku 1970 ukończył Politechnikę Wrocławską. Przez kilkadziesiąt lat zawodowo pracował w branży gazowniczej, pełniąc m.in. funkcję kierownika ostrowskiej Rozdzielni Gazu. Przez ostatnie lata mocno zaangażowany w ostrowską gospodarkę komunalną. Cieszył się opinią dobrego współpracownika i cenionego specjalisty. Oddany sprawom miasta, aktywny w sferze publicznej i działaniach społecznych.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe