Powiat Ostrowski: Kapela znad Baryczy doceniona

  • 30.11.2018, 12:50
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Kapela znad Baryczy doceniona
Odolanowska Kapela znad Baryczy odebrała zaszczytne wyróżnienie przyznane przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

Uroczystość odbyła się w auli na terenie Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z udziałem wielu znakomitych postaci władz samorządowych województwa wielkopolskiego, przedstawicieli nauki, kultury, biznesu i mediów oraz Zarządu Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego z prezydentem dr. Marianem Królem, sekretarzem Dominikiem Górnym i dyrektorem Edmundem Dudzińskim. Uhonorowanych certyfikatem ,,Najlepsze w Polsce - The Best in Poland" zostało kilka firm w kategorii produkt. W kategorii usługi w dziedzinie kultury wyróżnienie to otrzymała KAPELA ZNAD BARYCZY.
Przyznano także cztery medale ,,LABOR OMNIA VINCIT" za krzewienie idei pracy organicznej: Bogusławowi Cebulskiemu - twórcy kultury ludowej, poecie,muzykowi, prezesowi Stowarzyszenia DOLINA BARYCZY  i szefowi Kapeli znad Baryczy z Odolanowa.
- To wielkie wyróżnienie dla kapeli i dla mnie osobiście oraz Miasta i Gminy Odolanów, które w ocenie wielu gości uroczystości jest jednym z najlepiej zagospodarowanych miejsc w Wielkopolsce - mówi Bogdan Cebulski.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe