Powiat Ostrowski: Sprzęt dla strażaków

  • 27.11.2018, 09:19
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Sprzęt dla strażaków
Gmina Godziesze Wielkie pozyskała sprzęt ratowniczy ze środków Funduszu Sprawiedliwości, dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Wspomniany sprzęt trafił już do strażaków.

W wyniku umowy zawartej z Ministrem Sprawiedliwości (dysponentem Funduszu Sprawiedliwości) gmina Godziesze Wielkie uzyskała środki finansowe w wysokości 67.599 złotych na zakup sprzętu ratowniczego m.in. defibrylatorów, toreb ratowniczych, desek ortopedycznych, pilarek spalinowych i agregatów prądotwórczych. Zakupiony sprzęt został przekazany trzynastu Ochotniczym Strażom Pożarnym funkcjonującym w gminie Godziesze Wielkie.

W uroczystości przekazania sprzętu wzięli udział: starosta kaliski Krzysztof Nosal, radni gminy Godziesze Wielkie oraz przedstawiciel Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe