Tenis stołowy: Grali w Złotowie

• 23.11.2018, 11:29
W Złotowie rozegrano II Grand Prix seniorek i seniorów województwa wielkopolskiego w tenisie stołowym.

W Złotowie zameldowały się najlepsze zawodniczki i zawodnicy z województwa wielkopolskiego. W Grand Prix uczestniczyli również tenisiści stołowi ostrowskiego Tajfuna, tj. Krzysztof Katafiasz, Mateusz Kowal i Bartosz Polus. Po bardzo dobrej grze w turnieju tzrecie miejsce wywalczył zawodnik LKS-u Tajfun Krzysztof Katafiasz, a jego koledzy klubowi zajęli miejsca: 7 był Bartosz Polus, a 9 był Mateusz Kowal.
Natomiast  w Szkole Podstawowej we Wtórku rozegrano II Grand Prix Południowej Wielkopolski żaków i kadetów w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało sześciu młodych zawodników LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski. W kategorii kadetek Olga Wojdal zajęła 4 miejsce, a jej kolega klubowy Robert Baranowski w kategorii kadetów wywalczył również 4 miejsce. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, a młodzi tenisiści stołowy zostali uhonorowani pucharami, medalami i dyplomami.