Ostrów: Lisiecki przewodniczącym Rady Miejskiej Ostrowa

  • 19.11.2018, 12:38 (aktualizacja 20.11.2018, 09:36)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Lisiecki przewodniczącym Rady Miejskiej Ostrowa
Jarosław Lisiecki został wybrany przewodniczącym Rady Miejskiej Ostrowa. Wiceprzewodniczącymi zostali: Elżbieta Grochowska i Zygmunt Banasiak.

W Forum Synagoga odbyła się I Sesja Rady Miejskiej Ostrowa. Rozpoczęła się ona od złożenia ślubowania przez nowych radnych oraz złożenia ślubowania przez wybraną na drugą kadencję prezydent Beatę Klimek. Podczas pierwszej sesji wybrano także przewodniczącego Rady Miejskiej oraz dwóch wiceprzewodniczących. Obowiązki przewodniczącego powierzono Jarosławowi Lisieckiemu. Za jego kandydaturą głosowało 15 radnych, poparli go również radni z Prawa i Sprawiedliwości. Jego kontrkandydatem był Marian Herwich, na którego zagłosowali radni z Platformy Obywatelskiej.

Wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej Ostrowa zostali: Elżbieta Grochowska oraz Zygmunt Banasiak. Elżbietę Grochowską poparło 12 radnych, a Zygmunta Banasiaka 16 radnych.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe