Ostrów: Czarownica Niska Emisja w OCK

  • 16.11.2018, 11:23
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Czarownica Niska Emisja w OCK
Do uczniów klas I i II szkół podstawowych adresowany był spektakl "Czarownica Niska Emisja", który został zaprezentowany wczoraj w Ostrowskim Centrum Kultury. Na cztery spektakle zaproszeni zostali uczniowie wszystkich ostrowskich szkół podstawowych.

Ekologiczny spektakl dla dzieci "Czarownica Niska Emisja" poruszał takie tematy, jak smog i segregacja odpadów, ale też pokazywał najmłodszym, jak ważna dla ludzi jest dzika przyroda i dbanie o lasy. Bohaterowie spektaklu stanęli oko w oko ze złą czarownicą Niską Emisją, która miała plan zniszczenia świata. Musieli oni pokonać czarownicę i pokazać młodym widzom, jak dbać o przyrodę.

- Nie od dziś wiadomo, że naszymi największymi sprzymierzeńcami w walce o środowisko są właśnie dzieci - mówi prezydent Beata Klimek. - Te wpajane od młodych lat nawyki nie tylko zaowocują w przyszłości, ale dzieci świadome pewnych zachowań, przynoszą je do domu i edukują pozostałych domowników dbając o segregację śmieci czy inne ekologiczne zachowania. Dlatego ta edukacja ekologiczna jest dla nas tak ważna w walce o zdrowe, bezpieczne środowisko do życia.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe