Ostrów: Sukces Zofii Gierz

  • 22.03.2017, 08:17
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Sukces Zofii Gierz
Trzecie miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym „Tamburi di canto” w Dąbrowie Górniczej zajęła Zofia Gierz. Jest ona uczennicą Zespołu Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim w klasie perkusji Bartosza Bindela.
Konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej odbył się w dniu 15.03.2017 r. Ostrowianka wystąpiła w drugiej grupie wiekowej, wśród uczestników i uczestniczek m.in. z Katowic, Krakowa i Jastrzębia-Zdroju. Występy młodych perkusistów oceniało Jury w składzie: prof. Jan Pilch (AM w Krakowie), prof. Stanisław Proksa (AM w Katowicach), dr hab. Krzysztof Jaguszewski (AM w Katowicach).
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe