Kolarstwo: Wiktoria Polak znów na podium

  • 08.11.2018, 08:30
  • Ryszard Binczak
Kolarstwo: Wiktoria Polak znów na podium
W Golczewie odbyły się Mistrzostwa Polski Par na Szosie. Wiktoria Polak wraz z klubową koleżanką Julią Kowalską zajęły drugie miejsce tracąc do pierwszego miejsca zaledwie 3 sekundy.

Z kolei na torze kolarskim w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Torowym w konkurencjach nieolimpijskich.
W pierwszym dniu Wiktoria startowała w wyścigu 2 km na dochodzenie w którym zajęła pierwsze miejsce zdobywając tytuł mistrzyni Polski w tej konkurencji. Następnym startem był wyścig scratch-tzw. na kreskę, w tej konkurencji Wiktoria ponownie triumfowała. Kolejnego dnia wystartowała w wyścigu 500 m ze startu zatrzymanego podczas którego zajęła tzrecie miejsce. Poza tym w wyścigu punktowym i eliminacyjnym zajęła czwarte miejsce. Tymi startami zakończyła bardzo dobry sezon 2018.

- Teraz przyszedł czas na chwilę odpoczynku i złapanie oddechu, by rozpocząć  przygotowania do ….następnego sezonu - mówi Wiktora Polak.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe