×

Powiat Ostrowski: Gabrysia Budziak w jury festiwalu filmowego

  • 7.11.2018, 21:05
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Gabrysia Budziak w jury festiwalu filmowego
Uczennica radłowskiej szkoły Gabrysia Budziak w jury międzynarodowego festiwalu filmowego

Gabriela Budziak - uczennica Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radłowie - już niebawem, bo na początku grudnia, zasiądzie w jury dziecięcym 36. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza ,,Ale kino'' w Poznaniu. Jest to nagroda za wygraną w ogólnopolskim konkursie pod hasłem ,,W jakim filmie chciałbym zagrać?''.

Gabrysia jest uczennicą klasy szóstej, już drugi rok aktywnie uczestniczy w zajęciach szkolnego koła teatralno-filmowego. Na ogłoszony przez organizatorów konkurs zareagowała entuzjastycznie. Przygotowała minutowe nagranie, w którym odwołała się do historii kina i samego Charliego Chaplina. Okazało się, że filmik zyskał uznanie komisji konkursowej i w nagrodę Gabrysia została wraz z opiekunem zaproszona na tydzień do Poznania, aby podczas festiwalu zasiąść w jury dziecięcym. Jej zadaniem będzie obejrzenie kilkunastu festiwalowych filmów i wyłonienie zwycięzcy. Gabrysia weźmie także udział w uroczystej gali otwarcia i zamknięcia festiwalu oraz innych atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących. Niewątpliwie będzie to dla niej wspaniała przygoda i zachęta do kolejnych twórczych działań.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe