×

Powiat Kaliski: Głosujemy na Natalię Miklas!

  • 6.11.2018, 08:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Głosujemy na Natalię Miklas!
Kapituła wybrała 20 półfinalistów w XVI edycji organizowanego przez portal niepelnosprawni.pl konkursu "Człowiek bez barier". Wśród osób nominowanych do nagrody publiczności znalazła się Natalia Miklas, mieszkanka powiatu kaliskiego.

W tej kategorii o końcowych rozstrzygnięciach decydują czytelnicy portalu, którzy mogą głosować do 14 listopada br. Zachęcamy zatem do głosowania na mieszkankę powiatu kaliskiego, która praktycznie od zawsze związana jest z Młodzieżową Orkiestrą Dętą OSP Rajsko.

Natalia Miklas to 28-latka z leżącej koło Kalisza gminy Koźminek. Pracuje jako położna. Od 13. roku życia towarzyszy jej choroba Leśniowskiego-Crohna, a w wieku 24 lat zdiagnozowano u niej zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Nigdy się jednak nie poddała, ukończyła studia i nawet podczas zaostrzenia choroby nie zrezygnowała z pomagania potrzebującym, a także realizowania pasji. Wykazywała się także dużą aktywnością w Polskim Towarzystwie Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita „J-elita”. Była inicjatorką reaktywowania oddziału dolnośląskiego tej organizacji, gdzie pełniła funkcję wiceprezesa. Zawsze była dużym wsparciem dla chorych, których odwiedzała w szpitalnych murach. Swoją otwartą, ciepłą postawą w naturalny sposób zjednywała sobie zupełnie obcych dla siebie chorych, jak i personel medyczny.

Jej ogromną pasją jest natomiast muzyka. Od dziecka jest związana z Młodzieżową Orkiestrą Dętą OSP Rajsko jako muzyk. Od 2015 r. pełni funkcję prezesa tej orkiestry. Jest także instruktorem działającego przy niej zespołu mażoretkowego. Orkiestra i działający przy niej zespół taneczny prezentują wysoki poziom muzyczny, występują na wielu przeglądach i imprezach kulturalnych.

Aby wspomóc mieszkankę powiatu kaliskiego, należy zagłosować za pośrednictwem adresu internetowego: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/686851

 

Pomóżmy wspólnie wywalczyć Natalii Miklas Nagrodę Publiczności w konkursie "Człowiek bez barier 2018"!

MM


 

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe