Powiat Ostrowski: Wójt i radni odebrali zaświadczenia

  • 03.11.2018, 18:09
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Wójt i radni odebrali zaświadczenia
W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim wójt Piotr Kuroszczyk oraz 15 radnych odebrali z rąk przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej zaświadczenia o wyborze na wójta oraz uzyskaniu mandatów radnych w wyborach samorządowych.

Spośród owych 15 radnych 10 to kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Kuroszczyka. 
- To dla nas dowód zaufania mieszkańców gminy Ostrów Wielkopolski i zobowiązanie do kontynuacji dotychczasowej, wspólnie realizowanej strategii rozwoju naszej małej ojczyzny. Chcąc nadal wspólnie z wójtem skutecznie działać dla dobra mieszkańców całej gminy postanowiliśmy utworzyć klub radnych, którzy uzyskali mandaty startując wspólnie z Piotrem Kuroszczykiem w wyborach. Gratulujemy wyboru radnym z pozostałych komitetów wyborczych i jesteśmy otwarci na współpracę dla dobra mieszkańców – powiedział Piotr Śniegowski , dotychczasowy przewodniczący Rady Gminy Ostrów Wielkopolski. 
Radnymi z KWW Piotra Kuroszczyka zostali: Ryszard Adamek, Rafał Dolata, Agnieszka Głowacka, Zenon Janas, Stefania Kątna, Henryk Kwiecień, Ewa Mierzwicka, Ryszard Ryfa, Piotr Śniegowski i Marian Waliszewski.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciekawy
Ciekawy 06.11.2018, 16:07
Wójt się wstydzi resztę radnych.

Pozostałe