Powiat Kaliski: Pierwszy Dzień Wiosny w SP w Liskowie (Foto)

  • 21.03.2017, 15:26
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Pierwszy Dzień Wiosny w SP w Liskowie (Foto)
21 marzec to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Liskowie co roku uroczyście witają wiosnę.
Odbywa się to na różne sposoby. Raz są to przepyszne wiosenne kanapki, sałatki, soki. Innym razem konkursy, skecze i piosenki. W tym roku przygotowaliśmy przepiękny, kolorowy korowód, którym przemaszerowaliśmy ulicami Liskowa. Wcześniej rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą Panią Wiosnę. Wybór był szalenie trudny, ponieważ we wszystkich klasach mnóstwo było przepięknie wystrojonych dziewczynek i każda z nich wyglądała ślicznie i oryginalnie. Dlatego dyrektor Małgorzata Trzeciak nagrodziła wszystkie Panie Wiosny słodkościami. Uczestnicy szkolnego korowodu nieśli wykonane przez siebie kolorowe kwiaty, a każda klasa przygotowała oprócz tego Marzannę. Uczniowie przygotowali również odezwę, którą wręczyli z drobnym upominkiem wójt gminy Lisków Marii Krawiec. Przemarsz uczniowie zakończyli na boisku szkolnym, gdzie spalili swoje Marzanny.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe