Kalisz: Wpadł w poślizg i uderzył w słup

  • 21.03.2017, 13:09
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Wpadł w poślizg i uderzył w słup
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy sportowej Hondy S2000 w związku ze stworzeniem przez niego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Mężczyzna jadąc ulicą Torową w kierunku dworca PKP, za skrzyżowaniem z ulicą Spółdzielczą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i prawym bokiem pojazdu uderzył w słup oświetleniowy - ten uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji Do zdarzenia drogowego doszło w sobotę (18.03.2017r.). Policjanci na miejscu ustalili, że 34-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego jadąc ulicą Torową w kierunku dworca PKP, za skrzyżowaniem z ulicą Spółdzielczą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i prawym bokiem pojazdu uderzył w słup oświetleniowy - ten uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 34-latkowi w związku ze stworzeniem przez niego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawca kolizji za swój czyn odpowie przed sądem, który zadecyduje o jego dalszym losie. KMP Kalisz
Ryszard Binczak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe