Ostrów: Prezydent na większość w radzie

  • 30.10.2018, 16:29
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Prezydent na większość w radzie
Prezydent Beata Klimek ze swojego komitetu wyborczego wprowadziła do rady 11 radnych. To było za mało, by mieć większość w 23-osobowej radzie. Dziś już wiadomo, że ma większość.

Do Rady Miejskiej Ostrowa z list Komitetu Wyborczego Wyborców Beaty Klimek Przyjazne Miasto i Powiat weszło 11 radnych. By mieć większość i spokojnie rządzić miastem trzeba mieć w radzie minimum 12 radnych. Dziś już wiadomo, że prezydent ma 12 radnych, którzy będą wspierać ją w jej działaniach. Do drużyny Beaty Klimek dołączyła Elżbieta Grochowska, która do wyborów startowała z listy Prawa i Sprawiedliwości. Podając tę informację, prezydent Beata Klimek zachęcała wszystkich pozostałych radnych do współpracy.
- Nasz klub radnych jest otwarty dla wszystkich, którym na sercu leży dobro Ostrowa - mówi Beata Klimek. - Nie jest istotne jakie kto ma przekonania,  prawicowe czy lewicowe, dla nas liczy się jedno, pracujemy wszyscy dla dobra ostrowian. To oni są najważniejsi.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grzegorz
Grzegorz 31.10.2018, 09:55
Wstyd Pani Radna Grochowska. głosowałem na panią tylko dlatego, ze pani startowała z PiS i że pani działa na osiedlu. Gdybym chciał wesprzeć listę Klimek głosowałbym na pana Torzyńskiego, a nie na panią. Powinna pani przeprosić swoich wyborców z PiS za to co pani zrobiła.
ostrowianin
ostrowianin 30.10.2018, 17:21
Nawet bawidamek i lejwoda Zygmunt B się załapał.

Pozostałe