Ostrów: Odpowie za kradzieże i włamania

  • 30.10.2018, 09:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Odpowie za kradzieże i włamania
Ostrowscy kryminalni zatrzymali 25-latka, który w okresie od sierpnia do października bieżącego roku dokonał kradzieży i kradzieży z włamaniem na posesjach położonych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego pracowali nad wyjaśnieniem okoliczności i ustaleniem sprawcy kradzieży elementów wyposażenia oraz elektronarzędzi z terenu dwóch ostrowskich posesji, do których doszło w październiku bieżącego roku. Właściciele ponieśli wówczas straty w łącznej wysokości 770 złotych.

Działania kryminalnych doprowadziły do ustalenia sprawcy kradzieży. W tej sprawie zatrzymano 25-letniego mężczyznę. Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, jakiego się dopuścił. Policjanci ustalili, że w okresie miesiąca sierpnia i września bieżącego roku dokonał on również kradzieży z włamaniem do jednego z magazynów. Jego łupem padł alkohol i napoje.

25-latek usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Odpowie za nie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.
KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe