Powiat Ostrowski: Odolanowscy seniorzy świętowali

  • 24.10.2018, 18:03
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Odolanowscy seniorzy świętowali
W restauracji ,,Nadbaryczna’’ zarząd Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Odolanowie zorganizował Dzień Seniora.

We wspanialej atmosferze bawiło się ponad 200 osób, członków PZERiI, Związku Nauczycielstwa Polskiego, Klubu Seniora. Witając zebranych przewodniczący Józef Wajs wszystkim zgromadzonym złożył wyrazy szacunku i uznania, podkreślił zaangażowanie się seniorów w działalności koła, Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Klubie Seniora.

- Ludzie starsi chcą czuć się potrzebni, gdyż nie chcą być skazani na samotność – powiedział Józef Wajs.

Z życzeniami do odolanowskich seniorów przybyli: prezydent Ostrowa Beata Klimek, burmistrz Odolanowa Marian Janicki, przewodniczący rady Jan Prokop. Wśród zaproszonych gości byli również przewodniczący zarządu Rejonowego PZERiI w Ostrowie i członek zarządu Barbara Pestka. przewodniczący osiedla im. Wojska Polskiego Eugeniusz Jakubiak, redaktor naczelny Dzwonka Odolanowskiego Piotr Młoczyński.

Podczas uroczystości nowym członkom PZERiI wręczono legitymacje członkowskie. W części artystycznej wystąpił Jacek Sillski, który zabawiał zebranych piosenkami stosownymi do wieku uczestników. Było miło i wesoło. Uczestnicy spotkania wyszli ze spotkania zadowoleni i pełni wrażeń.

Kolejne spotkanie odolanowskich emerytów odbędzie się 18 grudnia br. o godz.17,00 z okazji Świat Bożego Narodzenia.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe