Ostrów: 16 milionów klientów Galerii Ostrovia

  • 20.10.2018, 19:34
  • Ryszard Binczak
Ostrów: 16 milionów klientów Galerii Ostrovia
Należąca do Grupy Saller Galeria Ostrovia świętowała w październiku swoje siódme urodziny. Obiekt sąsiaduje z marketem budowlanym OBI i położony jest przy ulicy Kaliskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Galeria oferuje swoim klientom zarówno bogaty wachlarz sklepów i usług, urozmaiconą strefę gastronomiczną jak i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.

- W ciągu siedmiu lat działania Galerię Ostrovię odwiedziło 16 milionów klientów, co dowodzi, że nowoczesne oraz właściwie zarządzane obiekty mają szanse na sukces również
w miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Jesteśmy dumni z faktu, że tylu klientów nam zaufało i będziemy nadal ulepszać naszą ofertę w Ostrowie - mówi Josef Saller, prezes grupy.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe