Powiat Kaliski: Integracyjne kopanie

  • 18.10.2018, 09:25
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Integracyjne kopanie
Na terenie kompleksu "Orlik – 2012 odbył się po raz pierwszy Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Gminy Opatówek w piłce nożnej.

Organizatorami imprezy byli: Komisariat Policji w Opatówku i Urząd Miejski Gminy Opatówek przy współpracy OSP Opatówek. W turnieju udział wzięły 4 drużyny seniorskie reprezentujące: Komisariat Policji w Opatówku, Ochotniczą Straż Pożarną z terenu gminy Opatówek, samorządowców reprezentujących Urząd Miejski Gminy Opatówek oraz rodziców młodzików trenujących w K.S. Opatówek.

 

Między meczami seniorów rywalizowali młodzi piłkarze reprezentujący "Kosę". Na przybyłych licznie kibiców i zmęczonych zawodników czekał posiłek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Opatówek oraz słodkości. Dla każdego młodego uczestnika zabawy organizatorzy przygotowali upominki. Wszystkie drużyny biorące udział w imprezie otrzymały puchar za udział w imprezie.

 

Najważniejsza tego dnia była dobra zabawa i rekreacja na świeżym powietrzu dlatego wszystkie drużyny zdobyły pierwsze miejsce. Organizatorzy zapowiadają powtórkę imprezy w przyszłości.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe