Powiat Kaliski: Nowa droga otwarta w gminie Opatówek

  • 18.10.2018, 09:33
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Nowa droga otwarta w gminie Opatówek
Uroczyście oddano do użytku i otwarto nowo przebudowaną i wyremontowaną drogę gminną Szulec - Józefów łączącą drogę krajową nr 12 oraz drogę wojewódzką nr 471.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali m.in.: poseł na Sejm RP -Tomasz Ławniczak, Wicewojewoda Wielkopolski - Marlena Maląg, burmistrz gminy Opatówek - Sebastian Wardęcki.

Wcześniej Wicewojewoda Wielkopolski przekazała władzom gminy Opatówek symboliczny czek, jako wkład rządu w budowę tej drogi oraz przypomniała, jak wiele, obecnie dróg w regionie i w Polsce jest budowanych z udziałem środków rządowych.

 

Przebudowie uległ również przejazd linii kolejowej nr 14 Łódź Kaliska – Tuplice. Prace obejmowały poszerzenie istniejącego przejazdu, wykonanie pasów ostrzegawczych na dojazdach do przejazdu, zabudowanie sygnalizatorów świetlnych oraz wykonaniu oświetlenia przejazdu.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe