×

Ostrów: Podziękowania za zaangażowanie

  • 10.10.2018, 10:08
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Podziękowania za zaangażowanie
Dzielnicowi: sierż. sztab. Maciej Karasiński i sierż. sztab. Bartłomiej Kolenda eskortowali małego chłopca do ostrowskiego szpitala - każda sekunda była wówczas cenna. Dziś z rąk Prezydent Miasta Beaty Klimek otrzymali podziękowania za odważne i bezinteresowne niesienie pomocy.

Prezydent Klimek doceniła wysiłek i trud niesiony podczas przeprowadzonej akcji 28 września 2018 roku, zwieńczonej dostarczeniem do szpitala rodziców z 6-miesięcznym dzieckiem, które połknęło agrafkę.
- Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i słowa uznania za profesjonalizm, zaangażowanie oraz skutecznie działania, które z całą pewnością przyczyniły się do uratowania zdrowia i życia dziecka. Bardzo dziękuję za odważne, bezinteresowne niesienie pomocy, które świadczy o ogromnej wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka – mówiła podczas spotkania z policjantami Beata Klimek.
Zdecydowana postawa funkcjonariuszy i wykazanie pełnej gotowości w trudnych chwilach spotkały się z ogromnym uznaniem mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe