Ostrów: Policjanci zapobiegli nieszczęściu

  • 02.10.2018, 12:10
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Policjanci zapobiegli nieszczęściu
30 września około godziny 6:30 policjanci ostrowskiej drogówki patrolując ulice miasta zauważyli pożar pomieszczenia budynku mieszkalnego. Funkcjonariusze natychmiast powiadomili dyżurnego i sami ruszyli z pomocą. Policjanci musieli działać błyskawicznie. Ze snu wybudzili 62-letnią kobietę

Około godziny 6:30 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego patrolując ulice Ostrowa Wielkopolskiego zauważyli pożar poddasza budynku jednorodzinnego. Mundurowi natychmiast powiadomili oficera dyżurnego, który wezwał Straż Pożarną i sami ruszyli z pomocą. Asp. Dawid Czaja i sierż. Michał Michalski postanowili sprawdzić czy w budynku nie znajdują się żadne osoby, których życie mogło być w tej sytuacji zagrożone. Jak się okazało, dzięki ich interwencji udało się wybudzić ze snu 62-letnią kobietę.

Policjanci ewakuowali kobietę w bezpieczne miejsce i sprawdzili wszystkie pomieszczenia upewniając się, czy na pewno nikt nie został w środku. Po chwili na miejsce przyjechali strażacy, którzy rozpoczęli akcję gaśniczą. Na szczęście pożar został szybko opanowany a ewakuowana z domu kobieta nie wymagała pomocy medycznej.
KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe