×

Powiat Kaliski: Będą remontować drogę w Chrustach

  • 25.09.2018, 10:32
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Będą remontować drogę w Chrustach
W gabinecie starosty kaliskiego Krzysztofa Nosala została parafowana umowa dotycząca przebudowy drogi powiatowej w miejscowości Chrusty.

Oprócz władz powiatu kaliskiego, w podpisaniu umowy uczestniczyli przedstawiciele firmy REMBUD Bujak & Pietrzak Spółka Jawna, która zrealizuje inwestycję. Łączna kwota wykonania przebudowy to 146.101 złotych.
Przebudowa drogi powiatowej obejmie ponad półkilometrowy odcinek drogi w miejscowości Chrusty gmina Lisków. W ramach przebudowy wykonane zostaną m.in.: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, utwardzenie poboczy dwoma warstwami podbudowy wraz z warstwą ścieralną z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych, wykonanie ścieku z z elementów betonowych, oznakowanie poziome i pionowe. Termin wykonania prac to 3 grudnia 2018 roku.

 

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe