Powiat Ostrowski: Seniorzy odpoczywali w górach i nad morzem

  • 25.09.2018, 08:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Seniorzy odpoczywali w górach i nad morzem
Ponad 100 osobowa grupa odolanowskich emerytów zrzeszonych w Kole Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przebywała na wypoczynku w Krynicy Górskiej i Ustroniu Morskim.

W Krynicy Górskiej emeryci zakwaterowani byli w uroczym miejscu, skąd mogli podziwiać widoki masywów górskich. Byli mile i serdecznie przyjmowani przez gospodarzy obiektu „Aria”, gdzie serwowano im dobre posiłki i zabawę przy muzyce góralskiej.

W Ustroniu Morskim zakwaterowani zostali w budynku ośrodku wypoczynkowym „Lazur”, z którego można było spoglądać na polskie morze. Dobre jedzenie i warunki zakwaterowania, zabawa i ognisko pozwoliły na spędzenie dobrego wypoczynku. Był też wyjazd do Kołobrzegu, gdzie emeryci zwiedzali między innymi konkatedrę kołobrzeską, śródmieście oraz spacerowali brzegiem morza i po molo. Uczestników wypoczynku odwiedził przewodniczący Koła PZERiI Józef Wajs . W drodze powrotnej do Odolanowa emeryci zwiedzili zamek w Kórniku.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe