Powiat Kaliski: Przebudowa targowiska

  • 18.09.2018, 10:27
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Przebudowa targowiska
Trwają prace przy modernizacji targowiska w Stawiszynie wraz z niezbędną infrastrukturą.

Trwają prace budowlane w zakresie inwestycji „Przebudowa – modernizacja targowiska w miejscowości Stawiszyn, wraz z niezbędną infrastrukturą, budowa budynku na cele promocji lokalnych produktów, budowa budynku na cele obsługi weterynaryjnej z wiatą do sprzedaży zwierząt”. Do tej pory zrealizowano prace polegające na wykonaniu fundamentów, ścian nośnych oraz stropu w budynku na cele promocji lokalnych produktów. Aktualne prace budowlane dotyczą zagospodarowania terenu i polegają na zdejmowaniu warstwy darniny oraz niwelacji podłoża.

W ramach inwestycji powstanie budynek na cele promocji lokalnych produktów, a także budynek obsługi weterynaryjnej z wiatą do sprzedaży zwierząt. Część placu targowego zostanie utwardzona i wzbogacona o zieleń. Powstaną miejsca do handlu, a także elementy małej architektury. Całość dopełni oświetlenie terenu oraz ogrodzenie. Zakończenie prac planowane jest na II kwartał 2019 roku.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe