Ostrów: "Polityka senioralna" Mikołajczyka [WIDEO]

  • 07.09.2018, 15:47 (aktualizacja 07.09.2018, 18:12)
  • Karolina Binek
Ostrów: "Polityka senioralna" Mikołajczyka [WIDEO]
7 września br. odbył się kolejny już briefing prasowy kandydata na Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka.

Dzisiejszy briefing miał miejsce w ostrowskim Klubie Senior+ znajdującym się przy ulicy Piłsudskiego. Łukasz Mikołajczyk przedstawił swoje wybrane założenia programowe w dziale "Polityka senioralna". 

W ramach tych działań planowane jest utworzenie klubu seniora w każdej części miasta, zorganizowanie kompleksowej opieki specjalistycznej w domu, biesiady senioralne czy też rozszerzenie bezpłatnych programów profilaktycznych dla seniorów. 

Istotnym elementem założeń programowych kandydata na prezydenta miasta jest również "Koperta życia" dla każdego seniora, czyli karta, w której podaje się informacje dotyczące jej właściciela, a następnie wkłada się ją do lodówki. Przyspiesza ona ratownikom medycznym dostęp do ważnych informacji mogących uratować życie.

- Seniorzy są dla mnie bardzo istotną częścią społeczeństwa. Przede wszystkim ze względu na szacunek, jaki żywiłem do swoich dziadków. Mam zamiar zrobić wszystko co w mojej mocy, by ostrowskim emerytom żyło się jak najlepiej - podsumował briefing Łukasz Mikołajczyk.

Karolina Binek

Fot. Karolina Binek

 

Karolina Binek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe