×

Karate: Niezwykła sesja Karate Kuźma Team

  • 3.09.2018, 17:39 (aktualizacja 04.09.2018 11:42)
  • Karolina Binek
Karate: Niezwykła sesja Karate Kuźma Team
Szaleństwo - ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Sesja zdjęciowa, a w trakcie jej trwania niespodzianka goniła niespodziankę!

Wielu znakomitych gości, w tym niektórzy z daleka i... "II BIEG SAMURAJA O PUCHAR KKT" ,o którym nikt wcześniej nie wiedział! Prawie 90 osób na sesji i prawie 80 biegnących w nowej formule biegu samuraja - wszyscy bez obuwia wokół jeziora na "Piaskach" - a do tego na każdego uczestnika, który ukończył bieg czekał na mecie złoty medal karate z logo biegu oraz puchar dla zwycięzcy! Na zakończenie oficjalna informacja o... planowanej organizacji imprezy międzynarodowej. To niezwykle ciekawe przedsięwzięcie odbyło się w sobotę 25 sierpnia, a jego głównym organizatorem był Piotr Kuźma – ostrowski sportowiec i trener dzieci i młodzieży.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Karolina Binek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe