Powiat ostrowski: "Pożegnanie Lata" w Raczycach

  • 28.08.2018, 09:30
  • Karolina Binek
Powiat ostrowski: "Pożegnanie Lata" w Raczycach
W minioną niedzielę, tj. 29 sierpnia 2018 r. już po raz kolejny odbył się festyn „Pożegnanie Lata” w Raczycach, którego inicjatorką była radna Anna Kądziela – założycielka stowarzyszenia „Razem dla Raczyc”.

W festynie udział wzięli m.in. wicestarosta powiatu ostrowskiego Roman Pacholczyk oraz Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów Marian Janicki.

Podczas „Pożegnania Lata” został również rozegrany tradycyjny turniej ulic w piłkę nożną. Po wielu emocjonujących i wyrównanych meczach zwycięzcami zostali przedstawiciele ulicy Odolanowskiej. Najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Kądzielę, a zawodnikiem, który oddał najwięcej celnych strzałów Patryka Górnego.

Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, takich jak zamki dmuchane, zabawa z Myszką Mickey, konkurs piosenki czy też możliwość obejrzenia wnętrza samochodu policyjnego i wozu strażackiego.

Dzięki licznym sponsorom odbyła się także loteria fantowa z wieloma nagrodami, a główną z nich był rower.

- Uważam tegoroczny festyn za bardzo udany. Przygotowanie go wymagało wiele trudu i starań, ale bez tego nie otrzymalibyśmy grantów i wsparcia ze strony władz powiatu ostrowskiego. Cieszę się, że tak wielu mieszkańców Raczyc i okolic pojawiło się na festynie. Mam nadzieję, że wszyscy zobaczymy się za rok!  – podsumowała „Pożegnanie Lata” Anna Kądziela.

Karolina Binek

Fot. Karolina Binek

Karolina Binek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe