Ostrów: Beata Klimek startuje w wyborach

  • 27.08.2018, 13:15 (aktualizacja 27.08.2018, 13:17)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Beata Klimek startuje w wyborach
Beata Klimek poinformowała dziś o zarejstrowaniu swojego komitetu wyborczego pod nazwą KWW Beaty Klimek - Przyjazne miasto i powiat. Tym samym potwierdziła, że wystartuje w wyborach i będzie ubiegać się ponownie o urząd prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Urzędująca prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zapewniła, że na listach wyborczych jej komitetu znaleźli się ludzie, którym na sercu leży dobro miasta. Będą oni ubiegać się o miesca w Radzie Miejskiej, a także w Radzie Powiatu Ostrowskiego.
- Mój program wyborczy oraz hasło z którym pójdę do wyborów przedstawię na specjalnie przygotowanej konferencji, która odbędzie się 13 września - mówi Beata Klimek.  - Natomiast całą swoją drużynę przedstawię na konferencji 22 września.
Beata Klimek podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami nie chciała jeszcze mówić o szczegółach swojego programu. Zapewniła jednak, że będzie on bardzo realny, czyli dostosowany do możliwości finansowych budżetu Ostrowa Wielkopolskiego.
- Mój program dostosowany będzie również do potrzeb, ale także oczekiwań mieszkańców miasta - mówi Beata Klimek. - To program przygotowany został po wielu spotkaniach z mieszkańcami, podczas których wsłuchiwałam się w ich potrzeby, sugestie. Mój program oparty jest również na doświadczeniu minionych czterech lat, podczas których przeprowadziłem wiele inwestycji.
Beata Klimek podkreśliła, że jest kandydatem niezależnym nie związanym z żadną partią polityczną. Jest samorządowcem, który pracuje i nadal chce pracować dla rozwoju miasta. Zaapelowała, by kampania samorządowa była merytoryczna, a nie polityczna. 
- Jestem gotowa na debatę o mieście z każdym z kandydatów - twierdzi Beata Klimek.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ada
Ada 28.08.2018, 21:04
Bizancjum Urbaniaka to mały pikuś w stosunku do Bizancjum obecnej! aha i likwidacja HOLDIKOMU - tyle o tym mówiła i co! i nic - zmieniła nazwę na CRK! Skandal
Robert
Robert 27.08.2018, 16:28
To trzeba przypominać!!!!!!!!!!!

https://infostrow.pl/wiadomosc…

Pozostałe