Ostrów: Strategia Mikołajczyka

  • 23.08.2018, 12:34 (aktualizacja 23.08.2018, 16:39)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Strategia Mikołajczyka
Kandydat na prezydenta Ostrowa Łukasz Mikołajczyk idzie do wyborów z hasłem - Z ludźmi i dla ludzi.

Na ostrowskim rynku Łukasz Mikołajczyk, którego kandydatura popierana jest przez Prawo i Sprawiedliwość przedstawił wybrane założenia ze swojej ,,Strategii Ostrów 2023''. Skupił się na tematach związanych - jak sam to określił - ze społeczeństwem. Zapowiedział, że jeśli wygra wybory to m.in. wprowadzi ..Kartę ostrowianina'', która spełniać będzie rolę biletu autobusowego, biletu na basen, karty bibliotecznej, karty seniora, karty dużej rodziny, karty przedsiębiorcy, biletu do kona, muzeum czy OCK, a także będzie nią można płacić za parking.
Zapowiedział także darnowe przejady autobusowe oraz usprawnienie pracy urzędu miejskiego.
- Urząd raz w tygodniu będzie czynny do godz. 19.00 - mówi Łukasz Mikołajczyk. - Powstanie również strona dialogu społecznego, która umożliwi mieszkańcom zadanie pytania prezydentowi, radnym czy prezesom miejskich spółek.
Zapowiedział, że podejmie starania, by w Ostrowie powstał Punkt Obsługi Ubezpieczonych, w którym będzie można pobrać kartę EKUZ.
Spotkanie wykorzystali ostrowianie, którzy są przeciwni kandydaturze Łukasza Mikołajczyka i działaniom podejmowanym przez PiS m.in. w sądach. Protestowali z konstytucją w dłoniach oraz rozdawali ulotkę, w której sugerowali, że Łukasz Mikołajczyk kandyduje, gdyż tak kazał prezes.
- Nikt tym ludziom nie zabronił protestowć w czasie mojej konferencji, to najlepszy dowód na to, że w naszym kraju jest demokracja i wolność słowa - stwierdził Łukasz Mikołajczyk

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz
Tomasz 24.08.2018, 10:20
Jestem przekonany, że pan wygra. kompetentny, kreatywny i mądry człowiek z pana senatora. pokazał pan na przykładzie z SP 9, że trzeba postawić sobie cel, zbudować wspaniały zespół ludzi i ten cel z pełną determinacją realizować. Efekty potem widać piękna, najlepsza w mieście szkoła z najpiękniejszą halą sportową. Ostrów pana potrzebuje.
Eliza
Eliza 24.08.2018, 09:56
Pan senator i PiS przywróciliście nam zwykłym obywatelom, ze można zarządzać inaczej, lepiej sprawiedliwiej. gratuluję panie senatorze i wierzę w pana wygraną razem z moją rodziną i przyjaciółmi rozmawiamy z ludźmi. bardzo dużo ludzi panu kibicuje i trzyma kciuki.
AntyKOD
AntyKOD 24.08.2018, 07:45
Trzeba przyjść na konferencje tego słupa z PO i Nowoczesnej którego „spacerowicze” popierają bo stoi z nimi pod sądem! A ta grupa „KOD” to żenada. Szczególnie dwoch niskich panow. W kazdym tego slowa znaczeniu.
Zuza
Zuza 23.08.2018, 22:38
Mikołajczyk to zdecydowanie najlepszy kandydat na Prezydenta Miasta!!!
Fakty
Fakty 23.08.2018, 21:07
Pan Mikołajczyk niestety dużo teraz jak zawsze obiecuje i przekupuje nas cukierkami puzneij nieiestety jak już tobywało wykonuje wykonuje wyłącznie polecenia i dyrektywy nawiedzonemu Kaczyńskiemu.
gorszy sort
gorszy sort 23.08.2018, 14:33
Prezes kazał. A kariera senatora legła w gruzach. Prezesowi nie odmawia się; o co jeszcze może prosić prezes?
Nikt
Nikt 23.08.2018, 14:13
Wszystko lieknie tmo kto za to wszystko darmowe zaplaci? Kolejna mielbasa wyborcza pisiorow. A nic nie mowil czy tez bedzie taki arogancki jak kolesie z pis

Pozostałe