Ostrów: Finalistki Dance World Cup 2017

  • 17.03.2017, 12:50
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Finalistki Dance World Cup 2017
Jak co roku, Grupa Baletowa „Gwiazda” uczestniczyła w krajowych eliminacjach do światowego finału Dance World Cup 2017, które odbyły się 11 marca 2017, w krakowskim Teatrze Ludowym. Tym razem aż siedem choreografii, zatańczonych przez „Gwiazdę”, uzyskało nominację do reprezentowania Polski w pucharze świata.
Stało się już tradycją, że konkurs kończy się dla ostrowskiej grupy ogromnym sukcesem. Tym razem aż siedem choreografii, zatańczonych przez „Gwiazdę”, uzyskało nominację do reprezentowania Polski w pucharze świata: – I grupa (kategoria senior) -1 miejsce w stepie amerykańskim oraz 2 miejsce w tańcu współczesnym, – II grupa (kat. junior) – 2 miejsce w stepie irlandzkim, – III grupa (kat. junior) – 1 miejsce w stepie amerykańskim, – IV grupa (kat. children) -1 miejsce w stepie irlandzkim, – Julka Trześniewska – 1 miejsce w jazz dance, – Iga Koszkało – 2 miejsce w tańcu współczesnym. Wszystkie prezentacje były naprawdę piękne, oddawały nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim radość z tańca. Wyrazy uznania dla kierownika artystycznego – Partycji Stendery oraz dla Weroniki Pilarczyk i Agaty Judkowiak. Gratulujemy oryginalnych choreografii i dziękujemy za przygotowanie tancerek do udziału w konkursie.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe