×

Ostrów: Złapani z narkotykami

  • 15.08.2018, 14:17
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Złapani z narkotykami
Ostrowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli zarówno amfetaminę, jak i marihuanę. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym prawem posiadanie narkotyków jest zabronione.

W niedzielę w nocy ostrowscy kryminalni na jednym z parkingów wylegitymowali młodego mężczyznę. Podczas legitymowania policjanci ujawnili, że młody człowiek posiada przy sobie woreczek foliowy z zawartością zielonego suszu oraz woreczek, w którym znajdował się biały proszek. Obie substancje zostały zbadane narkotestem, który wskazał, że są to marihuana i amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków.
W tym samym dniu ostrowscy dzielnicowi podczas wykonywania czynności w jednej z miejscowości powiatu ostrowskiego ujawnili przy legitymowanym mężczyźnie woreczek foliowy z zawartością białej substancji. Policjanci w wyniku badania narkotestem ustalili, że w woreczku znajduje się amfetamina. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili kolejny woreczek z białą substancją. W tym przypadku również narkotest wskazał, że jest to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i również usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Obaj mężczyźni za popełnione przestępstwa będą musieli odpowiedzieć przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat więzienia.
KPP Ostrów

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe