Kalisz: Marszałkowskie konkursy

  • 08.08.2018, 13:28
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Marszałkowskie konkursy
Zarząd Województwa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza przedszkola, szkoły i nauczycieli do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursów o tytuł Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku. Termin nadsyłania wniosków upływa 31 sierpnia 2018 r.

Celem konkursu Wielkopolska Szkoła Roku jest wyróżnienie tych wielkopolskich przedszkoli oraz szkół, które kształcą u uczniów poczucie własnej tożsamości i postaw patriotycznych
z jednoczesnym modelowaniem wzorca nowoczesnego Wielkopolanina. Konkurs Wielkopolski Nauczyciel Roku służy uhonorowaniu nauczycieli cechujących się entuzjazmem
i pasją w pracy, kształcących i wychowujących dzieci i młodzież poprzez rozwijanie u nich poczucia odpowiedzialności, miłości ojczyzny oraz poszanowanie dla polskiego dziedzictwa kulturowego, pielęgnujących patriotyzm regionalny, dających wsparcie dla rozwoju talentów i zainteresowań.

UMWW szuka najlepszych szkół i wybitnych nauczycieli i tacy byli laureaci w poprzednich latach. Tytuł Wielkopolski Nauczyciel Roku ma promować wybitnych pedagogów, cieszących się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym, którzy swoją pasją i pracą mobilizują innych do działania, posiadają szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze, czynnie angażują się w rozwój szkoły lub placówki. Szukamy prawdziwych „Korczaków”.

- Serdecznie zapraszam wszystkie szkoły do udziału w konkursie, bez Państwa pomocy sami nie znajdziemy tych najlepszych – zachęca Marzena Wodzińska, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, pomysłodawczyni konkursów.

Zwycięzcy konkursów podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Teatrze Wielkim
w Poznaniu, otrzymają niemałe nagrody finansowe, wyróżnienia oraz pamiątkowe statuetki. Organizatorzy podkreślają, że udział w samej gali jest już dużym wyróżnieniem, bo zawsze jest to wydarzenie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Zgłoszenia można nadsyłać tylko do 31 sierpnia 2018 r., a regulamin oraz formularze są do pobrania na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu (
https://www.umww.pl/)

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe