Ostrów: Senior bezpieczny na drodze. Spotkanie z policjantami

  • 07.08.2018, 16:43
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Senior bezpieczny na drodze. Spotkanie z policjantami
Zapraszamy ostrowskich seniorów na spotkanie z policjantami i ekspertami ruchu drogowego w ramach akcji organizowanej przez Ministerstwo Infrastruktury i Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pn. „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny”, które odbędzie się we wtorek, 4 września, o godzinie 9.30, w ostrowskim n klubie przy ul. Królowej Jadwigi.

Akcja skierowana jest do rowerzystów i pieszych powyżej 60. roku życia. Według statystyk zdarzeń drogowych, osoby te stanowią istotny odsetek ofiar wypadków. Prelegenci będą chcieli uświadomić im zagrożenia oraz przedstawić sposoby ich unikania. Przygotowane zostały interaktywne filmy obrazujące niebezpieczeństwa.
Każdy z uczestników będzie mógł bezpłatnie dokonać przeglądu swojego roweru oraz doposażyć go w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski. Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji, a każdy uczestnik otrzyma upominek.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe