Powiat Ostrowski: Pierwsza pomoc w Sadowiu

  • 06.08.2018, 12:26
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Pierwsza pomoc w Sadowiu
W parafii p.w. Chrystusa Króla w Sadowiu odbyła się akcja w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Postaw na rodzinę”, podczas której strażacy ochotnicy i ratownicy medyczni przeprowadzili pokaz w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Mieszkańcy Sadowia oraz przybyli goście z dużym zainteresowaniem przyglądali się pokazom. Członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów  Alkoholowych rozdawali natomiast materiały edukacyjno-profilaktyczne z przewodnim hasłem: „Używkom mówię NIE!”
- Hasło to pięknie wpisuje się w prowadzoną kampanię. Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy organizujemy tego typu akcje mające na celu przestrzeganie przed jakże niebezpiecznymi dla  naszego zdrowia i życia używkami i uzależnieniami – mówiła podczas kampanii Maria Bera, przewodnicząca GKRPA.
W okresie wakacyjnym akcje prowadzone są również wśród dzieci i młodzieży podczas kolonii.
DF

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe