Powiat Ostrowski: Letnia zbiórka krwi w Raszkowie

  • 25.07.2018, 16:26 (aktualizacja 26.07.2018, 09:54)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Letnia zbiórka krwi w Raszkowie
Po raz pierwszy akcja zbiórki krwi została zorganizowane w parku miejskim w Raszkowie. Mobilny punkt zbiórki krwi stanął 22 lipca br. na parkingu od strony ulicy Kościelnej w Raszkowie.

Nad organizacją tego przedsięwzięcia jak zwykle czuwał Miejsko – Gminny Klub Krwiodawstwa w Raszkowie. W sumie w akcji wzięło udział 61 osób. 
- Dzięki ofiarności mieszkańców naszej gminy zebrano prawie 23 litry krwi – mówił organizator akcji Edmund Banachowicz. – Dziękuję, że zdecydowali się państwo wziąć udział w naszej akcji.

Dla wszystkich honorowych krwiodawców przygotowane zostały drobne upominki. Honorowym patronatem objął akcję burmistrz Gminy i Miasta Raszków.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe