Ostrów: Pod okiem mundurowych

  • 19.07.2018, 10:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Pod okiem mundurowych
W trosce o dobro i bezpieczeństwo osób korzystających z wypoczynku w powiecie ostrowskim, policjanci wspólnie z innymi służbami kontrolują miejsca, w których może dochodzić do niebezpiecznych sytuacji. Pod szczególnym nadzorem znajdują się m. in. zbiorniki wodne, kąpieliska oraz lasy.

Wakacje to szczególny czas, kiedy większość osób planuje wyjazd czy też wypoczynek w miejscu zamieszkania. Należy jednak pamiętać, że bez względu na miejsce które wybierzemy, powinniśmy się stosować do podstawowych zasad bezpieczeństwa.
Mając na uwadze bezpieczeństwo osób wypoczywających na terenie powiatu ostrowskiego, policjanci przeprowadzają szereg przedsięwzięć mających na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zagrożeń. Szczególnym nadzorem objęte są m. in. zbiorniki wodne, kąpieliska oraz lasy. Pod lupę ostrowskich mundurowych trafiają także półkolonie i obozy znajdujące się na terenie powiatu ostrowskiego.
W trosce o dobro i bezpieczeństwo dzieci korzystających z wypoczynku policjanci przeprowadzają akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” przypominając m. in. jakie obowiązują zasady nad wodą oraz jak prawidłowo wezwać i udzielić pomocy poszkodowanym.
st. sierż. Patrycja Lichtarowicz

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe