Ostrów: Kilogram narkotyków w samochodzie

  • 13.07.2018, 12:51 (aktualizacja 13.07.2018, 12:56)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Kilogram narkotyków w samochodzie
Blisko kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas przeszukania mieszkania 29-letniego mężczyzny, policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę i tabletki ekstazy. Na wniosek Policji oraz Prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Ostrowscy kryminalni 9 lipca br. zatrzymali 29-letniego mężczyznę kierującego samochodem osobowym. W trakcie kontroli policjanci znaleźli w jego samochodzie pojemnik oraz kilka szklanych słoików, w których znajdowała się marihuana o łącznej wadze ponad 320 gramów. Ponadto kryminalni podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 29-latka zabezpieczyli kolejne narkotyki. Mężczyzna posiadał znaczne ilości narkotyków w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków. Śledczy zabezpieczyli też pieniądze i wagę elektroniczną, służącą do porcjowania narkotyków.
29-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych i odurzających. Za te przestępstwa narkotykowe grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.
Na wniosek Policji oraz Prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe